Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Skleníky

Záhradné skleníky z polykarbonátu

Chcete si na záhrade vypestovať čerstvé bylinky a zeleninu? Potom možno zvažujete kúpu skleníku alebo pareniska, ktoré ochránia rastliny pred nepriaznivým počasím, dlho vydržia a vyžadujú len minimálnu údržbu. 

Skleníky z polykarbonátu ocenia všetci pestovatelia, ktorí si chcú ušetriť čas, námahu a financie. Skleníky sa vyrába zo skla alebo z dutinkového polykarbonátu s výbornými termoizolačnými vlastnosťami: udržuje tak optimálne prostredie pre rast rastlín. Zároveň odoláva silnému vetru, krupobitiu alebo UV žiareniu. 

Konštrukcia z pozinkovaných alebo hliníkových profilov zaisťujú vysokú stabilitu. Vďaka použitému materiálu skleníky nežltnú ani nekrehne. Ich stavba je rýchla a jednoduchá. Montáž polykarbonátového skleníka zvládnete bez cudzej pomoci.

A nepotrebujete podmurovku - vďaka fixačným kotvám môžete skleníky zapustiť priamo do zeme. Prepravu skleníkov majú na starosť výhradne skúsení vodiči. Máte tak istotu, že k vám dodaný tovar dorazí v poriadku a bez poškodenia. 

Počet produktov: 6
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00