Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Zatrávňovacia dlažba

Zatrávňovacia dlažba

Zatrávňovacie tvárnice sa používajú na trvalé spevnenie a stabilizáciu trávnatých a iných plôch, najčastejšie príjazdových ciest, parkovísk, chodníkov, terás a ďalších príležitostne zaťažovaných plôch. Vzájomným spojením jednotlivých tvárnic vzniká zatrávňovacia dlažba. Zatrávňovacie tvárnice možno tiež inštalovať pod detské ihriská alebo vonkajšie sklady, kde zaistia stabilitu a stálosť povrchu. Používajú sa ako alternatíva pre betónové zatrávňovacie panely, asfaltové plochy alebo betónovú dlažbu. Bunky každej zatrávňovacej dlaždice sa pri inštalácii zaplnia zeminou, pieskom alebo štrkom. Vzniknutá vegetačná dlažba umožňuje prepúšťanie vody a vzduchu do pôdy.

Materiál používaný pri výrobe zatrávňovacej dlažby sa získava z vybraného recyklovaného polyetylénu a polypropylénu. Vďaka tomu je materiál nielen trvanlivý, ale aj neutrálny z hľadiska životného prostredia. Dlaždice vážia okolo 1 kg (výhoda ľahkej manipulácie a rýchlej inštalácie) a v závislosti od typu sa únosnosť pohybuje od 160 do 240 t / m2. Zatrávňovacie tvárnice majú zvýšenú odolnosť voči UV žiareniu.

 

Počet produktov: 3
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00