Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Záhradné obrubníky

záhradné obrubníky pre záhrady

Záhradné obrubníky, trávnikové obruby alebo plôtiky sú vhodné k oddeleniu trávnatej plochy od záhonov a chodníčkov. Ľahko sa s nimi manipuluje, sú dobre tvarovateľné a ľahko sa prispôsobia každému tvaru. V našej ponuke nájdete neviditeľné obrubníky z plastu, ocele alebo naopak dekoratívne obruby z prírodných materiálov ako sú bambusové plôtiky a plôtiky z vŕbového prútia. 
 
Neviditeľný plastový obrubníkzabraňuje prerastaniu trávy koreňovým systémom aj tých rastlín, ktoré sa množia odnožami. Vďaka svojej tvarovateľnosti lemuje akýkoľvek záhon a bez problému sa prispôsobí nerovnostiam terénu. 
 
Kovový obrubník je galvanicky pokovený plechový obrubník, s ktorým sa dá ľahko manipulovať a ktorý je vysoko odolný voči poškodeniu. K jeho inštalácii nie je potreba žiadnych kotviacich prvkov. Všetky plastové aj kovové obrubníky sú skryté obrubníky a sú prakticky neviditeľné. 
 
Plôtik z bambusu je skvelé riešenie do záhrad, ktorým chceme zanechať prírodný alebo exotický ráz. Oproti plôtiku z vŕbového prútia sú plôtiky z bambusu trvanlivejšie a odolnejšie voči väčšiemu zaťaženiu. 

 

 

 

 

Počet produktov: 11
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00