Vážení zákazníci, z technických dôvodov 28.10.2020 nebudú prebiehať expedície.

Objednávky vytvorené v tento den budú expedované najskôr 29.10.2020 (osobné odbery tiež). Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za komplikácie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Záhradné obrubníky

záhradné obrubníky pre záhrady

Záhradné obrubníky, trávnikové obruby alebo plôtiky sú vhodné k oddeleniu trávnatej plochy od záhonov a chodníčkov. Ľahko sa s nimi manipuluje, sú dobre tvarovateľné a ľahko sa prispôsobia každému tvaru. V našej ponuke nájdete neviditeľné obrubníky z plastu, ocele alebo naopak dekoratívne obruby z prírodných materiálov ako sú bambusové plôtiky a plôtiky z vŕbového prútia.

Neviditeľný plastový obrubník zabraňuje prerastaniu trávy koreňovým systémom aj tých rastlín, ktoré sa množia odnožami. Vďaka svojej tvarovateľnosti lemuje akýkoľvek záhon a bez problému sa prispôsobí nerovnostiam terénu.

Kovový obrubník je galvanicky pokovený plechový obrubník, s ktorým sa dá ľahko manipulovať a ktorý je vysoko odolný voči poškodeniu. K jeho inštalácii nie je potreba žiadnych kotviacich prvkov. Všetky plastové aj kovové obrubníky sú skryté obrubníky a sú prakticky neviditeľné.

Plôtik z bambusu je skvelé riešenie do záhrad, ktorým chceme zanechať prírodný alebo exotický raz. Oproti plôtiku z vŕbového prútia sú plôtiky z bambusu trvanlivejšie a odolnejšie voči väčšiemu zaťaženiu.

 

Počet produktov: 7
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00