Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Pergoly

Záhradná pergola

Záhradné pergoly vám spríjemní posedenie s priateľmi. Sú ideálne na zastrešenie terasy alebo verandy pred dažďom, snehom alebo krupobitím. Nepriaznivé počasie už vám vonkajšie plány neprekazí. Štýlový architektonický tvar navyše perfektne zapadne do záhrady, bez toho, aby pergola pokazila dojem z vašich vonkajších priestorov.

Hliníkové pergoly sa vyrábajú z dutých hliníkových profilov. Sú opatrené antikoróznou ochrannou vrstvou, ktorá predlžuje ich životnosť a poskytuje vysokú odolnosť proti UV žiareniu, hrdzaveniu, machom a plesniam. Hliníkové pergoly sú zdravotne nezávadné a nevylučujú škodlivé látky do okolia.

Zastrešenie záhradných pergol sa vykonáva lamelami alebo komôrkovým polykarbonátom. Okrem toho možno pergolu nastaviť na požadovaný sklon. Súčasťou sú aj klipy na polykarbonátových paneloch, ktoré sa zacvaknú do hliníkových profilov. Montáž pergol je preto veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj bez cudzej pomoci.

Počet produktov: 6
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00