Posledné expedície prebehnú u sortimentu 50NRTH 12.12., Egibi a Gutta 14.12., Lanit Plast 18.12., a GEOMAT 19.12. Od nového roka budeme opäť v plnej prevádzke od 5.1. (50NRTH a Gutta od 6.1). Ďakujeme za prejavenú priazeň a prajeme Vám pohodové sviatky.
Parenisko JUWEL BIOSTAR 1500 je prvý model s automatickou ventiláciou. Okenný automatický otvárač sa v závislosti od teploty automaticky otvára a ako náhle sa ochladí, aj zatvára. Automatický otvárač je obsahom balenia.
Opláštenie pareniska je vyrobené z komôrkového polykarbonátu sily 8 mm so silným UV filtrom, ktoré poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ideálne svetelné podmienky.
Špeciálny povlak „No Drip“ z vnútornej strany dosiek zaisťuje, že vzniknutý kondenzát neodkvapkáva na zeleninu, ale v podobe filmu odteká ku kraju dosky alebo sa rovnomerne odparuje späť do priestoru.
Automatický otvárač – mechanizmus s piestom na báze rozťažnosti obsahu piestu – okno dokáže otvoriť pri teplotách nad 15oC. Teplota je voliteľná od 15oC vyššie a pri ochladení opäť zatvoriť.
Súčasťou balenia je aj stabilné ukotvenie do zeme – pozinkované zemné kotvy.
Náš profesionálny personál Vám pomôže s výberom a vysvetlí všetky spôsoby a postupy použitia ponúkaných výrobkov.
Žiadna otázka nebola nájdená. Spýtajte sa ako prvý.