Posledné expedície prebehnú u sortimentu 50NRTH 12.12., Egibi a Gutta 14.12., Lanit Plast 18.12., a GEOMAT 19.12. Po tomto termíne nemôžeme zaručiť doručenie pred Vianocami. Od nového roka budeme opäť v plnej prevádzke od 5.1. (50NRTH a Gutta od 6.1). Ďakujeme za prejavenú priazeň a prajeme Vám pohodové sviatky.
Originálny hliníkový podstavec pre záhradné skleníky Gardentec F. V prípade, že nechcete vybudovať základňu skleníka z betónových alebo tehlových dlaždíc, použijte na skleník základňa v príslušnom rozmere.
Tato základňa zvýši polykarbonátový skleník Gardentec približne o 110 mm. Hliníková základňa na rozdiel od bežnej pozinkovanej základne v zemi nekoroduje.
Tabuľka: Základňa pre skleníky Gardentec F
| PARAMETER | HODNOTA |
| Materiál | hliníkový profil |
| Množstvo v balení | 1 ks |
| Hmotnosť | 5–10 kg / kus |
| Zvýšenie skleníka | 110 mm |
| Farba | strieborná |
| Všeobecné vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Základňa |
| Materiál | Hliník |
| Dodávateľ | Gutta |
Náš profesionálny personál Vám pomôže s výberom a vysvetlí všetky spôsoby a postupy použitia ponúkaných výrobkov.
Žiadna otázka nebola nájdená. Spýtajte sa ako prvý.