Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Kovové záhradné domčeky

Plechové záhradné domčeky

Plechové záhradné domčeky slúži na uskladnenie záhradného náčinia. Pestovateľské náradie, hrable, kanvy alebo koliesko jednoducho uskladníte v nenápadnom kovovom domčeku, ktorý vám vydrží dlhé roky, a navyše vám na záhrade ušetrí veľa miesta. 

Plechové záhradné domčeky sú prakticky bezúdržbové. Konštrukcia je vyrobená z pozinkovaného plechu alebo hliníka. Tieto materiály odolávajú UV žiareniu, dažďu, vetru alebo snehu. Na rozdiel od lacnejších ázijských prístreškov sú ponúkané plechové domčeky dostatočne priestranné, aby ste v nich mohli uskladniť kosačku na trávu alebo lopatu. 

V kategórii nájdete plechové záhradné domčeky v rôznych rozmeroch, tvaroch i odtieňoch. Bez problémov si tak môžete vybrať prístrešok, ktorý bude ladiť s dizajnom vašej záhrady. Kovový domček privezieme až k vám domov. Stačí ho len zmontovať a môžete naplno využívať všetky výhody, ktoré záhradný domček ponúka.

Počet produktov: 14
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00