Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Drevené záhradné domčeky

Drevený záhradný domček s vozíkom a vonkajším náčiním

Drevené záhradné domčeky vám zaistí potrebné súkromie a pohodlie, ak si chcete oddýchnuť na záhrade alebo zriadiť deťom miesto, kde si môžu nerušene hrať. Konštrukcia domčekov je vyrobená z odolných smrekových profilov, ktoré pri správnom nátere odolajú UV žiareniu, dažďu aj vetru.

Pre náročných zákazníkov sú k dispozícii lakované záhradné domčeky, ktoré sú opatrené ochranným náterom priamo z výroby. Drevené záhradné domčeky sú dlhodobou investíciou, ktorá sa vám v priebehu rokov mnohonásobne vráti.

V tejto kategórii nájdete širokú ponuku záhradných domčekov o rôznych rozmeroch. Môžete si tak vybrať prístrešok, ktorý zapadne presne do vašej záhrady a esteticky doplní jej dizajn. Drevený domček vám privezieme až domov. Už stačí prístrešok len zmontovať a môžete ho začať využívať naplno.

Počet produktov: 7
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00