Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Tieniaca tkanina

Tieniaca tkanina

Na zatienenie plotu aj balkónu ponúkame umelé alebo prírodné záhradné zásteny. Plotové zásteny a tieniace tkaniny sú vyrobené z kvalitných plastov, vynikajú mimoriadnou životnosťou, sú ľahké a veľmi ľahko sa aj inštalujú.

Zásteny na ploty sú charakterizované aj mimoriadne nízkou priehľadnosťou, vďaka čomu poskytujú všetky naše textílie na plot dokonalé súkromie. Všetky zásteny na zatienenie plotu alebo balkónu sú chránené kvalitnou ochranou proti UV žiareniu.

Prírodné clony sa výborne hodia ako zástena na zakrytie nie veľmi vzhľadných zákutí a do priestorov, ktorým chceme ponechať prírodný či exotický ráz. Zásteny a tieniace tkaniny sú ideálne na vytvorenie súkromia na záhradách, terasách a balkónoch, kde účinne zabraňujú pohľadu, prenikaniu slnečných lúčov, vetra, prachu aj nadmernému hluku. Keď je pre tienenie balkóna použitá dekoratívna tieniaca textília, môže okrem svojej ochrannej funkcie taktiež skrášliť výzor vášho domu alebo bytu.

 

 

Počet produktov: 9
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00