Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Príslušenstvo pre skleníky

Príslušenstvo ku skleníkom

Príslušenstvo pre skleníky z polykarbonátu zahŕňa množstvo šikovných doplnkov, ktorými si môžete uľahčiť starostlivosť o rastliny alebo manipulácii so skleníkom. Zálievku skleníkové vegetácie vám uľahčí automatické zavlažovanie s analógovým alebo digitálnym modulom.

Ak potrebujete prispôsobiť skleníky z polykarbonátu vašim pestovateľským potrebám, môžete využiť chytré doplnky ako vetracie okno pre ľahšiu odvetrávanie a reguláciu vnútornej teploty. Vďaka automatickému otváračmi sa navyše strešné okno (po) otvorí vždy, keď bude treba, aj bez vašej asistencie.

Polykarbonátové skleníky je možné vybaviť aj poličkami alebo stolíky, na ktorej si môžete kedykoľvek položiť náčinie alebo menšie rastliny. A ak potrebujete skleníkovú konštrukciu uzemniť, budú sa vám hodiť kotviaca sady alebo výstuhy konštrukcií.

Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00