+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Siete

Siete

Ponúkame siete na ochranu svahu proti erózii a ochranu výsadby rastlín na strmých svahoch v záhradách. Siete proti vtáctvu, ktoré slúžia pestovateľom ako pomôcka na ochranu úrody a rastlín. Siete do odkvapov alebo jazierok, ktoré slúžia ako ochrana proti padajúcemu lístiu. Oporné siete pre pestovanie popínavých rastlín alebo zeleniny.

Ochranné siete sú skvelým pomocníkom chovateľov, ale predovšetkým pestovateľov v boji proti najrôznejším záhradným škodcom. V našej ponuke sú ochranné siete proti vtáctvu. Ponúkame tiež ochranné siete vhodné do odkvapov alebo jazierok, slúžiace ako ochrana proti lístiu. Lístie na jeseň zanáša odkvapy, ale napríklad aj naše jazierka. Oboje je pomerne náročné na čistenie a údržbu, preto je ľahšie nainštalovať ochranné plastové mriežky a ušetriť si veľa námahy a starostí. V prípade odkvapov sa navyše jedná aj o ekonomický ťah. Ak sa v odkvapoch nebude usadzovať lístie, odstránime tým zdroj vlhkosti a značne tak predĺžime životnosť odkvapov.

Ochranné siete sú veľmi ľahké a odolné. Vyrábajú sa najčastejšie z polyetylénu alebo HDPE. Použitie kvalitných materiálov (PP, PE, HDPE) pri výrobe zaručuje ich dlhú životnosť.

Veľkosti otvorov sietí sú rôzne, ale vytvorené tak, aby hmyz (včely) bez problémov preletel a vtáky sa k sladkým plodom nedostali. V ponuke sú rôzne rozmery sietí, ktoré volíme v závislosti na veľkosti rastlín.

Počet produktov: 8
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00