Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Vonkajšie sauny

Vonkajšia sauna na záhrade

Chcete si užiť saunovanie uprostred prírody? Vonkajšia fínska sauna je ideálny pre nerušenú relaxáciu, ak nemôžete (alebo nechcete) postaviť saunu v priestoroch svojho domu. Pri odchode zo sauny sa môžete nadýchnuť sviežeho vzduchu alebo sa počas zimného obdobia ochladiť v napadanom snehu. 

Záhradné sauny sú vyrobené z prírodného dreva severského smreku, ktoré má vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti a odoláva nepriaznivým klimatickým vplyvom. Vďaka pevnej konštrukcii vám saunový domček vydržia dlhé roky a príjemne oživia dizajn vašej záhrady.

Vonkajšie sauny s predsieňou je možné využiť ako odpočívadlo, kde môžete nabrať sily, než sa vydáte na späť domov. Vonkajší fínskej sauny je možné voľne prepojiť so záhradnou chatkou alebo postaviť voľne do priestoru. Stavebnicové riešenie umožňuje jednoduchú montáž. Záhradný saunu si tak zvládnete skompletizovať sami, bez pomoci špecializovanej firmy.

Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00