Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Kompostéry

Žena naberajúce hnojivo zo záhradného kompostéra

Kompostéry predstavujú šikovné riešenie, ako naložiť so záhradným odpadom (opadaným lístím a vetvami, zhnité zvyšky ovocia a pod.), Ktorý už nechcete skladovať na vonkajšom kompostu. Z nevzhľadných a zapáchajúcich zvyškov, ktoré by inak zostali bez úžitku ležať na skládke, ľahko vytvoríte účinné prírodné hnojivo pre svoju záhradku.

Samotné záhradné kompostéry sú vyrobené z recyklovateľného materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Kompostéry pojmú bez ťažkostí niekoľko stoviek litrov záhradného odpadu. Navyše odolajú nepriaznivému počasiu, či už pôjde o silný letné žiar alebo zimnú mrazy. Konštrukcia je navyše navrhnutá tak, aby odolávala hrdzavenie.

Pevné odklápacie veko umožňuje spoľahlivé uzavretie kompostu, alebo naopak jednoduché otvorenie, ak potrebujete pridať ďalší materiál. Keď bude potreba hnojiť zasadenú vegetáciu, humus z kompostéra vám pomôže k zdravým rastlinám a bohaté úrode.

Počet produktov: 10
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00