Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Garáže a prístrešky

Drevená garáž Karibu sa zaparkovaným vozidlom zelenej farby

Chcete ochrániť svoje auto pred výkyvmi počasia? Kúpte si pevnú drevenú garáž alebo plachtový prístrešok, ktoré poskytnú vášmu automobilu spoľahlivé krytie, či už vonku vyčíňa ľadový víchor alebo prudký mráz.

Plachtové garáže ponúkajú dočasné aj trvalé zastrešenie pre automobil alebo motocykel. Oproti klasickej garáži šetrí miesto i vašu peňaženku. V dvoch prístřešok postavíte behom niekoľkých desiatok minút a rovnako jednoducho ju demontujete.

Vďaka odolnej plachte s vyššou gramážou, ktorá obstojí aj v náročnejších klimatických podmienkach, môžete plachtové garáže používať takmer v akejkoľvek situácii. Vnútorné priestory zostanú suché za každého počasia.

Náročnejší vodiči vsadí na pevnú drevenú garáž, do ktorej môžete schovať rodinný automobil alebo záhradné náčinie. Poslúži ako plnohodnotná náhrada za záhradnú kôlňu. Garáže sa vyrábajú z masívneho dreva, ktoré je odolné voči dažďu, snehu aj UV žiareniu.

Drevené garáže disponujú priestrannú bránou, ktorú bez problémov prejdete s väčším osobným vozidlom. A ak potrebujete len vytiahnuť veci z kufra alebo prekĺznuť do dielny bez povšimnutia, oceníte nenápadná dvierka umiestnená na bočnej stene garáže.

Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00