Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Fólie a plachty

fólie a plachty

Najrôznejšie fólie a plachty sú výborný pomocník v dome, na záhrade i na stavbe. Krycie plachty ponúkame v dvoch prevedeniach. Krycia plachta Standard sa dodáva s hmotnosťou 90 alebo 120 g /m2 a postačuje na dočasné alebo menej náročné použitie. 

Naproti tomu nepremokavá zakrývacia plachta Premium s hmotnosťou 200 g /m2 vyhovie aj náročným podmienkam použitia. Záhradná fólia proti prerastaniu koreňov chráni pred narušením chodníkov, vozoviek, základov budov, inžinierskych sietí, terás, ciest, dlažieb, pivníc, príjazdových ciest, bazénov alebo jazierok.

Krycie plachty a záhradné fólie sú výborným pomocníkom v dome, na záhrade aj stavbe. Vyrábajú sa z nepremokavého materiálu, preto sú vhodné proti nepriaznivým vplyvom počasia, či už sa jedná o dážď, búrky alebo silný vietor.

Využitie zakrývacích plachiet a fólií je veľmi široké. Môžeme ich použiť pri výstavbe parenísk, fóliovníkov alebo ako podkladovú vrstvu pod zeleninou. Nepremokavé krycie plachty sa hodia na záhradu, stavbu či pri kempovaní.

Protikoreňová fóliareguluje rast rastlín na nežiadúcich miestach. Umožní vám lepšie kontrolovať rast koreňov stromov, kríkov a bambusov. Zabraňuje narušeniu inžinierskych sietí, ciest, terás, dlažby, chodníkov, základov budov, pivníc, príjazdových ciest, jazierok, bazénov. Sú veľmi šetrné k životnému prostrediu. Protikoreňovú fóliu môžete využiť tiež ako palisádu.

Protikoreňová fólia je zhotovená z vysokohustotného polyetylénu (HDPE), ktorý je UV stabilný a chemicky neaktívny. Pri použití vytvorí dokonalú flexibilnú membránu. Chráni vegetáciu pred napadnutím mikroorganizmami, plesňami a hubami.

Systém regulácie koreňov sa používa pri novej výsadbe či renovácii (orezaní) koreňov. Protikoreňové bariéry týmto spôsobom pomáhajú zachovať pekný vzhľad a zdravie stromov.

 

Počet produktov: 3
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00