Vážení zákazníci, z technických dôvodov dne 06.07.2022 nebude obsluhovaná telefonická zákaznícká linka, s Vašimi otázkami sa prosím obracajte písomne na e-mail. Expedície v tento den nebude prebiehat . Vaše objednávky budou expedovane 07.07.22. Ďakujeme za pochopenie.

+421 233 070 466 (Po-Pi 8:00-16:00)
Krajina doručenia

Geomreže

geomreže

Geomreže sa používajú pre vystužovanie zeminy. V našom sortimente ponúkame tuhé jednoosové monolitické geomreže, ktoré sa vyrábajú z vysokohustotného polyetylénu (HDPE), tuhé dvojosové monolitické geomreže vyrobené z polypropylénu (PP) a vyvinuté špeciálne pre vystužovanie zemín a zlepšovanie podložia a ďalej trojosové monolitické geomreže vyrábané z polypropylénu (PP). Trojosové geomreže sú nástupcom geomreží dvojosových.

Monolitické geomreže sú vyrobené z jedného kusu plastového plátu, ktorý je dierovaný a následne vyťahovaný do konečného stavu. Geomreže sa vyrábajú v niekoľkých úrovniach pevnosti v závislosti na namáhanie v konštrukcii.

Jednoosové geomreže sa používajú na vystužovanie svahov, oporných múrov, mostných opôr, pri výstavbe geobunkových štruktúr, pri sanácii zosuvov pôdy, a pod.

Trojosové geomreže sa používajú na zvyšovanie únosnosti podložia napr. pri podkladových vrstvách vozoviek alebo konštrukčných vrstvách železničných tratí.

Počet produktov: 3
Hotline Potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo objednávkou?
+421 233 070 466 info@geomall.sk V pracovných dňoch od 8:00 do 16:00